De Helderse Vallei
Natuur- en milieu educatief centrum met kinderboerderij, vlakbij Den Helder!
De Helderse Vallei is een natuurcentrum op het Noordelijkste puntje van het Nederlandse vasteland, tussen prachtige duinen en het unieke Donkere Duinen bos. Het is de toegangspoort tot het recreatie- en natuurgebied Mariëndal.
In het duurzaamheidscentrum vindt u een balie waar onze medewerkers u graag informatie geven over alle recreatieve mogelijkheden in de natuur van Den Helder. Naast een gezellig duurzaamheidscentrum is er een kinderboerderij, openluchttheater, uitkijktoren, klimparcours en kanoverhuur.
Op de kinderboerderij wonen geiten, koeien, varkens, paarden, konijnen, kippen, schapen, vele verschillende volière vogels en een ezel. De dieren krijgen zoveel mogelijk ruimte en gelegenheid om te leven op een natuurlijke manier. Kom de dieren aaien, wandelen over het Blote Voetenpad en nog veel meer…!
Meer informatie over De Helderse Vallei? Kijk dan op de hun website via de roze button.
De Helderse Vallei
De Helderse Vallei 9-11
1783 DA Den Helder
Openingstijden
Centrum en kinderboerderij: dinsdag t/m zondag geopend van 10.00-16.30 uur. De kinderboerderij is van 1 mei t/m 30 september geopend tot 17:00 uur.Prijs
Alle facilieiten zijn gratis, behalve de klimvallei en de kanohuur!Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Cool open!
Vier de start van het culturele seizoen op 11 & 12 september bij Cool kunst en cultuur!
Peuter dansles in het museum!
Houdt jouw peuter van dansen? Kom dan samen dansen bij Museum Kranenburgh!
Proefweek Cool kunst en cultuur
Probeer gratis lessen in muziek, dans, theater en beeldende kunst bij Cool kunst en cultuur.Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x museum met peuter of kleuter
Ben je zelf gek op musea, dan wil je waarschijnlijk ook graag zo snel mogelijk met je peuter naar het museum... Maar dan vraag je je misschien af, welke musea geschikt zijn voor peuters en kleuters in Noord-Holland. Wij zochten het voor je uit, en we mogen onszelf gelukkig prijzen, onze regio heeft heel veel te bieden voor kleine ontdekkingsreizigers! Peuters en kleuters betalen vaak geen entree, waardoor een uitje naar het museum ook al snel budgetproof is!
6x Leukste zwembad voor peuter en kleuters
We hebben zwembaden genoeg in Noord-Holland, maar waar vind je nu die fijne zwembaden waar je als ouder ook rustig bij het peuterbad kunt zitten?
6 x de állergrootste speeltuinen in de Kop van Noord-Holland!
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons zijn heel vaak in beweging! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen.