Discoschaatsen in de ijshal!
Kom deze voorjaarsvakantie in de middag discoschaatsen bij De Meent in Alkmaar!
De Meent biedt in de ijshal met uitzondering van zondag 22 februari t/m vrijdag 26 februari elke middag ruimte voor het discoschaatsen. Er klinkt gezellige muziek uit de speakers en discolampen verlichten de hal.
En een dagje wintersport in eigen land sluit je natuurlijk af met warme chocomel met slagroom in de horecagelegenheid.
Klik op de roze websitebutton voor alle info en openingstijden!
Sportcomplex De Meent
Terborchlaan 301
1816 MH Alkmaar
Openingstijden
zondagmiddag 21 februari t/m vrijdagmiddag
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Discozwemmen
Zwemmen op coole beats in een omgetoverd zwembad! Discozwemmen iedere maand bij de Hoornse Vaart!
Kids@Knoest op woensdag en vrijdag
Creatieve ochtenden en middagen bij Knoest Eten & Drinken in Castricum!
Family Funmiddag op het ijs in Hoorn
Speelse winterpret bij IJsbaan De Westfries in Hoorn op zondag 8 februari!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Valentijnsideetjes voor kids!
Op zoek naar originele of creatieve cadeautjes? Wij hebben een paar leuke tips & ideeën voor je verzameld!
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.
Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn
Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!