Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Naar de Bedbios!

Bekijk in de Bedbios op Texel een film over het eiland terwijl je op een heerlijk zacht bed ligt!

Ontdek Texel terwijl je op een heerlijk zacht bed ligt. Terwijl je op een zacht bed van Texelse wol ligt, draait er een prachtige film over het eiland. De film duurt een uur. Daarna ben je helemaal opgeladen voor het volgende avontuur op Texel. Een interessante en ontspannende film! De toegang is gratis.

Openingstijden: van maandag t/m vrijdag speelt de film ieder uur tussen 9:30 en 12:30 uur en 13:30 en 15:30 uur.

De Texelse Bedbios

IJsdijk (ingang aan de Vang) 7

1792 CB Oudeschild - Texel

Openingstijden Zie tekst
Prijs Gratis
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Naar het Kaasmuseum deze meivakantie

Het Hollands Kaasmuseum, nu nog leuker en interactiever! Kom je langs deze meivakantie?

Tussen Kunst & Kidz week bij het Zuiderzeemuseum

In de meivakantie organiseert het museum de Tussen Kunst & Kidz week voor kinderen én hun families!

Indoor & Outdoor meivakantie tips in Dijk & Waard!

Check de leukste indoor en outdoor tips in gemeente Dijk en Waard deze meivakantie!

De Kremer Collectie

Bekijk tijdens je bezoek onder andere een heuse Rembrandt in het Stedelijk Museum Alkmaar!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!

2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Haal met strijkkralen de lente in huis!

Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!

Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder

Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief