
Zwembad De Waterhoorn
Een groot zwemcomplex in Hoorn met binnen- en buitenzwembad. Ook leuk voor kleintjes!
De Waterhoorn is een groot zwemcomplex in Hoorn. Recreatiezwemmen, familiezwemmen of wedstrijdzwemmen. Genoeg leuks voor het hele gezin!
Check de coole glijbaan en verbeter je record, laat je meevoeren in de stroomversnelling en zwem een stukje naar buiten! Binnen is een groot bad waar bijvoorbeeld baantjes kunnen worden getrokken. Ook voor de kleintjes is er een leuk badje met glijbaantje. En willen jullie nog graag van de grote glijbaan? Kom dan naar het recreatiebad!
Als afsluiter nog even een ijsje bij het eetcafé en jullie dag is zeker geslaagd!
Kidsproof-reporter Donna heeft het zwembad getest en het is helemaal kidsproof! Bekijk hier de vlog:
Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!
TIP: Er zijn nog veel meer actieve uitjes in de Kop van Noord-Holland!
De Waterhoorn
Holenweg 14e
1624 PB Hoorn
Openingstijden
Zie website voor de actuele openingstijdenPrijs
Kinderen t/m 3 jaar € 4,30,Kinder 4 t/m 16 jaar € 7,00
vanaf 17 jaar €7,80.
Wil je wel mee naar binnen, maar niet zwemmen, dan betaal je € 3,75
Toon op kaart
Meer inspiratie


Lekker zwemmen!
Deze meivakantie opent Zwembad Hoornse Vaart de deuren naar het buitenbad en is er extra waterplezier!
Jungle-avontuur in de meivakantie
Ga op expeditie bij Pantropica! Spot wilde dieren en beleef samen het coolste vakantie-avontuur.
De Kremer Collectie
Bekijk tijdens je bezoek onder andere een heuse Rembrandt in het Stedelijk Museum Alkmaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!
2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!
Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder
Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.
Haal met strijkkralen de lente in huis!
Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!