
Restaurant Duinvermaak
Een leuk pannenkoeken- en pizzarestaurant bij Bergense bos. Super leuk voor of na een boswandeling!
Duinvermaak ligt bij het Bergense bos en de voet van de duinen. Leuk voor de zondag. Ga lekker het bos of de duinen in begin bij Duinvermaak. Vanaf hier kun je diverse routes lopen.
Heerlijke koffie of een lekkere pannenkoek of pizza op ambachtelijke wijze gebakken in de open keuken van Duinvermaak.
De kids kunnen in de speeltuin lekker uitrazen, terwijl jij binnen of buiten op het terras even kunt uitblazen.
TIP: wij hebben de leukste kids uitjes in en om Alkmaar voor je verzameld!
Duinvermaak
Breelaan 132
1861 GH Bergen
Openingstijden
Hele jaar geopend van 9:00-22:00 uurPrijs
Check voor de actuele prijzen de menukaart van Restaurant Duinvermaak
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
NIEUW: Marine van Nu
We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.
ZOMERVAKANTIE uitjes in de Kop van Noord-Holland
2025 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!