Elfendeurtjes route Schoorl
Bij het Buitencentrum Schoorlse Duinen is een superleuke Elfendeurtjesroute! Ook leuk als kinderfeestje!
Kom met je kinderen naar de Schoorlse Duinen voor een bezoek aan de elfjes. Want die leven daar ook. Ze spelen graag met de dieren in de duinen: zo speelt elfje Fier graag met de mier. De elfjes laten zich zelden zien, maar op de route door het speelbos vind je de deurtjes waarachter ze wonen.
Bij de balie van Buitencentrum Schoorlse Duinen ligt een tas met – jawel – een heuse toverstaf klaar. Daarmee ga je mee op pad. Bij elk elfendeurtje hoort een opdracht voor de kinderen. Na elke opdracht mag je een toverspreuk doen, en het dier wat er bij hoort meenemen.
Als afsluiting vieren de kinderen samen met de dieren het feest van de seizoenen. En wat is een feest zonder iets lekkers te drinken en een koekje… Al leuk voor kindjes vanaf 2,5 jaar en deze route kan heel goed als kinderfeestje!
Klik voor meer informatie en reserveren even door via de websitebutton.
Elfendeurtjesroute Buitencentrum Schoorlse Duinen
Oorsprongweg 1
1871 HA Schoorl
Openingstijden
Op reservering/afspraakPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Proeverij duinkruiden en planten op wielen in Schoorl
Ontdek samen de mobiele pluktuin vol duinkruiden en planten op 3 oktober in Schoorl.
JeugdTheaterVestival in de herfstvakantie
In de herfstvakantie is het weer feest met het JeugdTheaterVestival bij Theater de Vest in Alkmaar.
Avond in ’t Zuiderzeedorp
Beleef samen een sfeervolle Lichtjesavond in het Zuiderzeemuseum met kermis, circus en stormlantaarnsUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?