
Garnalenvissen op Texel
Stap de boot op en ga mee Garnalenvissen op Texel!
Op de boot ga je vissen op garnalen. Maar er komt vast nog veel meer in het net dan alleen garnalen. Je zou zomaar een krab, zeester, knorhaantje, pieterman, platvis of zandhaai kunnen vangen.
De vangst gaat in een grote bak op het dek, op de garnalen na, die gaan in een grote kookpot. De rest van de vangst gaat aan het einde van de vaart overboord. De garnalen worden lekker opgegeten.
Een boottocht duurt ongeveer 2 uur. Voor meer informatie over Garnalenvissen op Texel, klik je op de roze button.
TIP: Een lekker hapje eten? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Garnalenvissen op Texel
Haven 8
1792 AE Oudeschild
Prijs
13 Jaar en ouder € 15,- p.p.Kinderen 4 t/m 12 € 12,50 p.p.
Kinderen 0 t/m 3 gratis
Mail direct
Toon op kaart
Meer inspiratie


Indoor & Outdoor meivakantie tips in Dijk & Waard!
Check de leukste indoor en outdoor tips in gemeente Dijk en Waard deze meivakantie!
Terug naar de Middeleeuwen
Beleef de tijd van ridders en kastelen in de meivakantie bij Huis van Hilde!
Naar het Kaasmuseum deze meivakantie
Het Hollands Kaasmuseum, nu nog leuker en interactiever! Kom je langs deze meivakantie?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder
Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Haal met strijkkralen de lente in huis!
Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!