Recreatie Geestmerambacht
Fijne plek voor een zomerse dag, een meer met echt zand en speel toestellen! Ook lekker om te wandelen!
Het recreatiegebied Geestmerambacht, dat ten noorden van Alkmaar ligt, biedt allerlei mogelijkheden voor recreatie in een natuurlijke omgeving. Je kunt er fietsen, wandelen, trimmen en door de grote hoeveelheid water allerlei vormen van watersport uitoefenen.
Door de vriendelijke strandjes met speeltoestellen is het gebied met name aantrekkelijk voor gezinnen met jonge kinderen. Ook natuurliefhebbers kunnen hun hart hier ophalen in een omgeving die varieert van bos tot rietoevers.
Klik even door via de roze websitebutton voor meer info!
TIP: Ben je op zoek naar andere Eropuit tips? Kijk dan even in ons handige overzicht van de leukste Eropuit tips in Alkmaar en omstreken!
Lees ook onze blog: 10 tips voor Geestmerambacht met kinderen
Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!
Lees verder Lees verderLijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Dagje naar een avontuurlijk museum!
Ontdek het Nationaal Reddingmuseum en beleef een onvergetelijk uitje!
Bijendag
Op deze dag staat bij Hortus Alkmaar alles in het teken van de bij. Kom alles te weten op de Bijendag.
Combi ticket Marinemuseum!
Bezoek het Marinemuseum én het Reddingmuseum met een voordelige combikaart!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.