
Spelen, zonnen en zwemmen
Geestmerambacht heeft wel 8 zwemplekken met ligweides en Park van Luna heeft een heerlijk stadsstrand!
Vanuit Heerhugowaard, Alkmaar en Langedijk ben je er zo. Zowel Geestmerambacht als Park van Luna bieden veel mogelijkheden voor (water)recreatie.
Geestmerambacht
Ieder zijn eigen knusse en overzichtelijke zwembaai.
Zwemmen, dobberen, pootje baden, spelen met zand en water of lekker liggen met een boek op een schaduwrijk plekje, in recreatiegebied Geestmerambacht zijn maar liefst 8 zwemplekken met ligweides. Het water loopt geleidelijk af en de baaien zijn van het meer afgesloten zodat het er niet dieper is dan 1.40 meter. Parkeren is gratis op de parkeerplaats aan de zuidzijde, ingang Nauertogt en op de parkeerplaats aan de noordzijde, ingang Klaregroetweg.
TIP: Zwembaai 6: daar kun je pas spelen met zand en water! Mooie zandtaartjes bakken of gewoon klimmen en klauteren, de baai is heel geschikt voor de kleintjes, maar ook de iets oudere kinderen zijn uren zoet met het veelzijdige speeltoestel waar het water zich door allerlei bochten stuwt. Zwembaai 6 bevindt zich aan de zuidzijde van Geestmerambacht.
Park van Luna: Stadsstrand Heerhugowaard
Voor een dagje strand hoef je niet naar zee, want je kunt naar het gezellige Strand van Luna. Ervaar het gevoel van er helemaal tussenuit, zonder file.
Je vindt er water en zand, een groene ligweide om te ontspannen en volop ruimte voor de kinderen om te spelen. Ook waterskiën bij Skeef is een leuke uitdaging! Parkeren is gratis op de parkeerplaats bij het Park van Luna.
Goed om te weten: De provincie controleert tijdens het zwemseizoen regelmatig het water. Als er een waarschuwing of zwemverbod nodig is, wordt dat op het strand met een bord bekend gemaakt. Actuele informatie over de waterkwaliteit en veiligheid staat tijdens het zwemseizoen (van 1 april tot 1 oktober) op www.zwemwater.nl.
Geestmerambacht en Park van Lunia
Klaregroetweg 1
1723 PW Noord-Scharwoude
Openingstijden
Altijd openPrijs
Gratis te bezoeken en gratis parkerenToon op kaart
Meer inspiratie


Nationaal Reddingmuseum
Beleef een onvergetelijk uitje tijdens je bezoek aan het Nationaal Reddingmuseum
Kleine Wonderen
Het nieuwste babyfestival in Alkmaar! Een inspirerend event voor toekomstige en kersverse ouders.
Kinderfeestjes op Kidsproof
Check de kidsproof kinderfeestjespagina voor heel veel kinderfeestjes inspiratie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Echt leuke dingen doen met tieners
Van de een op andere dag heb je een echte tiener in huis. Pluktuinen, speeltuinen en boerderijen zijn opeens passé. Een rondje door het bos wandelen is over het algemeen ook niet een idee waar ze warm voor lopen. Zeker als je nog wat jongere kinderen in huis hebt, wordt een uitje bedenken wat voor iedereen leuk is opeens een opgave. Maar het 'bonden' als gezin is juist in deze leeftijdsfase zo belangrijk. Wij hebben voor jou heel veel tips op een rij gezet.
12 x een traktatie met eierkoek!
Trakteer je vriendjes en vriendinnetjes met je verjaardag eens op een originele eierkoek. In een handomdraai tover je een eierkoek namelijk om in een toffe traktatie!
4 unicorn traktaties
Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!