Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelen, zonnen en zwemmen

Geestmerambacht heeft wel 8 zwemplekken met ligweides en Park van Luna heeft een heerlijk stadsstrand!

Ieder zijn eigen knusse en overzichtelijke zwembaai. Zwemmen, dobberen, pootje baden, spelen met zand en water of lekker liggen met een boek op een schaduwrijk plekje, in recreatiegebied Geestmerambacht zijn maar liefst 8 zwemplekken met ligweides. Het water loopt geleidelijk af en de baaien zijn van het meer afgesloten zodat het er niet dieper is dan 1.40 meter. Parkeren is gratis op de parkeerplaats aan de zuidzijde, ingang Nauertogt en op de parkeerplaats aan de noordzijde, ingang Klaregroetweg.

TIP: Zwembaai 6: daar kun je pas spelen met zand en water! Mooie zandtaartjes bakken of gewoon klimmen en klauteren, de baai is heel geschikt voor de kleintjes, maar ook de iets oudere kinderen zijn uren zoet met het veelzijdige speeltoestel waar het water zich door allerlei bochten stuwt. Zwembaai 6 bevindt zich aan de zuidzijde van Geestmerambacht.

Klik voor meer info door via de roze websitebutton.

Lees ook onze blog: 10 tips voor Geestmerambacht met kinderen

Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!

Lees verder Lees verder

Geestmerambacht en Park van Lunia

Klaregroetweg 1

1723 PW Noord-Scharwoude

Openingstijden Altijd open
Prijs Gratis te bezoeken en gratis parkeren
Mail direct

Mail direct naar Geestmerambacht en Park van Lunia

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Toon op kaart

Meer inspiratie

120 jaar onderzeedienst!

Om dat te vieren is er van alles te doen bij Marinemuseum deze herfstvakantie!

Naar het Kaasmuseum!

Het Hollands Kaasmuseum, nu nog leuker en interactiever! Kom je langs deze herfstvakantie?

Avond in ’t Zuiderzeedorp

Beleef samen een sfeervolle Lichtjesavond in het Zuiderzeemuseum met kermis, circus en stormlantaarns

Beleef het najaar op Fort Kijkduin!

Deze herfstvakantie veranderd Fort Kijkduin in een mysterieuze decor van een ware Murder Mystery.

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes

In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!

20x herfsttips voor kinderen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars.

Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland

Herfstvakantie 2026 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!