Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelen, zonnen en zwemmen

Geestmerambacht heeft wel 8 zwemplekken met ligweides en Park van Luna heeft een heerlijk stadsstrand!

Vanuit Heerhugowaard, Alkmaar en Langedijk ben je er zo. Zowel Geestmerambacht als Park van Luna bieden veel mogelijkheden voor (water)recreatie.

Geestmerambacht

Ieder zijn eigen knusse en overzichtelijke zwembaai.
Zwemmen, dobberen, pootje baden, spelen met zand en water of lekker liggen met een boek op een schaduwrijk plekje, in recreatiegebied Geestmerambacht zijn maar liefst 8 zwemplekken met ligweides. Het water loopt geleidelijk af en de baaien zijn van het meer afgesloten zodat het er niet dieper is dan 1.40 meter. Parkeren is gratis op de parkeerplaats aan de zuidzijde, ingang Nauertogt en op de parkeerplaats aan de noordzijde, ingang Klaregroetweg.

TIP: Zwembaai 6: daar kun je pas spelen met zand en water! Mooie zandtaartjes bakken of gewoon klimmen en klauteren, de baai is heel geschikt voor de kleintjes, maar ook de iets oudere kinderen zijn uren zoet met het veelzijdige speeltoestel waar het water zich door allerlei bochten stuwt. Zwembaai 6 bevindt zich aan de zuidzijde van Geestmerambacht.

Park van Luna: Stadsstrand Heerhugowaard

Voor een dagje strand hoef je niet naar zee, want je kunt naar het gezellige Strand van Luna. Ervaar het gevoel van er helemaal tussenuit, zonder file.
Je vindt er water en zand, een groene ligweide om te ontspannen en volop ruimte voor de kinderen om te spelen. Ook waterskiën bij Skeef is een leuke uitdaging! Parkeren is gratis op de parkeerplaats bij het Park van Luna.

Goed om te weten: De provincie controleert tijdens het zwemseizoen regelmatig het water. Als er een waarschuwing of zwemverbod nodig is, wordt dat op het strand met een bord bekend gemaakt. Actuele informatie over de waterkwaliteit en veiligheid staat tijdens het zwemseizoen (van 1 april tot 1 oktober) op www.zwemwater.nl.

Geestmerambacht en Park van Lunia

Klaregroetweg 1

1723 PW Noord-Scharwoude

Openingstijden Altijd open
Prijs Gratis te bezoeken en gratis parkeren
Mail direct

Mail direct naar Geestmerambacht en Park van Lunia

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

In de voetsporen van de Romeinen

Deze herfstvakantie treed je bij Archeologiemuseum Huis van Hilde in de voetsporen van de Romeinen!

Verlangen naar Egmond

Beleef deze herfstvakantie een inspirerend dagje uit met het hele gezin in Stedelijk Museum Alkmaar.

Spetterende herfstvakantie

Langere openingstijden, extra activiteiten en nog veel meer deze herfstvakantie bij de Hoornse Vaart.

Proeflab met thema poep!

In het Proeflab is een nieuw thema Poep! Leerzaam maar ook lachen!

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x herfsttips voor kinderen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars.

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland

Bijna herfstvakantie 2025 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief