Tips voor vlechten
Veilig leren vlechten in een huiselijke sfeer. Iedere dag een nieuwe vlecht en ook een DIY!
Marlene van hareninvlechten.nl krijgt als vlechtexpert veel reacties van ouders die thuis willen leren invlechten. Op de Facebookpagina (zie websitebutton voor link) plaatst zij dagelijks een foto van een nieuwe vlecht en dat wisselt ze af met tutorials. Normaal gesproken geeft ze workshops, maar nu doet ze het zo.
Klik even door via de websitebutton voor de Facebookpagina!
TIP: Special voor onze Kidsproof fans die het boek van Hareninvlechten willen bestellen: jullie krijgen er een setje speldjes en elastiekjes bij. Het enige dat je moet doen, is ” Kidsproof” bij de opmerkingen zetten!
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Keti Koti Alkmaar
Kom zondagmiddag 28 juni naar Park De Oude Kwekerij in Alkmaar en vier samen Keti Koti!
Ontdek je talent tijdens Cool’s Open Dag
Ontdek muziekinstrumenten, creatieve cursussen en theateractiviteiten tijdens de Open Dag van Cool!
Mini Mornings
Kom samen met je allerkleinste naar zijn/haar eerste bioscoopfilm tijdens de Mini Mornings!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Zomer in de Mare 2026
Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!