Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kaatje Kip op de boerderij

Kaatje Kip komt weer langs op het Hertenkamp Enkhuizen tijdens de dreumesochtend!

Speciaal voor de allerjongsten worden er meerdere belevings-ochtenden in de kinderboerderij georganiseerd. Deze ochtenden worden georganiseerd in samenwerking met de Westfriese Bibliotheken. Verhalen uit het prentenboek, ontmoet een dier, spelletjes, knuffelen, van alles kan! 

De dreumesochtend begint om 10:15, inloop vanaf 10:00. Meld je vooraf aan via de mail! Vermeld hierbij het aantal bezoekers en de leeftijden.

Voor meer informatie over Hertenkamp Enkhuizen, klik je op de roze button. 

Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Hertenkamp Enkhuizen

Parkeren in Enkhuizenzand: Kooizandweg 1

Enkhuizen

Openingstijden Meerdere data. Kijk voor een overzicht op de website via de roze button.
Prijs €2,50 per persoon
Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Hertenkamp Enkhuizen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

More inspiration

Waterproefjes op Wereldwaterdag

Op Wereldwaterdag gaan kids aan de slag in het Proeflab van Museum BroekerVeiling met waterproefjes!
Lees meer

Land van Fluwel weer open!

Op 29 maart kunnen we weer naar het Land van Fluwel met dit jaar een nieuw Dwaalweb!
Lees meer

Activiteiten en demonstraties in Den Oever!

Kom een bootje besturen, met een metaaldetector muntjes zoeken tijdens de Kom Binnen Bij Bedrijven Dagen!
Lees meer

Belle en het Beest (4+)

Heerlijke familiemusical met poppenspel, inventieve decors, goede spelers en mooie muziek.
Lees meer

Uitgelicht

Tip! KreaDoe Lentefestival

Bekijk

Nationale Klimbosdag

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een dag vol avontuur in het Reddingmuseum – speciaal voor kids!

Ben jij klaar voor actie, avontuur en een flinke dosis spanning? In het Nationaal Reddingmuseum Dorus Rijkers stap je in de schoenen van een échte redder op zee! Dit museum in Den Helder is helemaal kidsproof en perfect voor kinderen tot 13 jaar. Hier mag je zelf ontdekken, spelen en uitproberen. Geen saaie vitrines, maar volop actie en avontuur!
Lees meer

Lammetjes in de Kop van Noord-Holland

2025 | Lammetjes, als we die zien hebben wij meteen het voorjaar in ons hoofd, zo schattig! Wij proberen jullie altijd zo snel mogelijk op de hoogte te brengen van de plekken waar de eerste lammetjes te zien zijn!
Lees meer

13x leuk museum met kinderen

Geheime codes kraken, windkracht 10 weerstaan, je eigen brood bakken, indianen ontmoeten, een touw slaan, kunst maken, een ArcheoGame spelen en kogels hijsen… het kan allemaal in deze 11 gave musea in onze regio!
Lees meer

Gratis en budget kinderfeestjes

Soms is gek niet gek genoeg met kinderfeestjes. Vind je het eens leuk om een budgetfeestje te geven? Dan hebben wij hier de ultieme tips voor jou!
Lees meer