
Het Zwembad
Plons in het water van Het Zwembad in Midwoud en maak er een spetterende dag van.
Het Zwembad is een buitenzwembad waar je vanaf eind april tot en met begin september heerlijk kunt zwemmen. Je kunt er niet alleen vrijzwemmen, maar er worden ook veel leuke activiteiten georganiseerd zoals discozwemmen.
Er zijn drie baden met verschillende dieptes, zo is er voor iedereen een fijn zwemplekje.
Voor meer informatie over Het Zwembad, klik je op de roze button.
TIP: Benieuwd naar meer zwembaden en stranden in Noord-Holland? Klik dan hier.
Het Zwembad
Tripkouw 36A
1679 GJ Midwoud
Openingstijden
Van eind april t/m begin september
Maandag t/m Vrijdag 13.00 tot 17.00 uur en 19.00 tot 20.15 uur
Zaterdag en Zondag 12.00 tot 17.00 uur
Prijs
€3,80
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Zomer in De Mare
Theater De Vest gaat weer naar buiten. Vanaf 7 juni start Zomer in De Mare in park De Rekerhout.
Cool Open Dag!
Probeer het uit tijdens de Open Dag van Cool kunst en cultuur!
Op Stoomtramavontuur in juni!
Kleine treinfans opgelet, in de maand juni kan je iedere zaterdag op Stoomtramavontuur in Hoorn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in de Mare 2025
Vanaf zaterdag 7 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!
De leukste educatieve uitjes met kinderen in de Kop van Noord-Holland
Wil je iets leuks én educatiefs doen in Noord-Holland met je kinderen? Dat kan! Lees hieronder onze tips voor educatieve uitjes.
Ontdek Dijk en Waard met kinderen!
Ben je op zoek naar dé leukste tips voor uitjes met kinderen in gemeente Dijk en Waard? Daar weten wij natuurlijk alles van! Lees snel wat er allemaal te beleven is!