Hof van Kijk Uit
Hof van Kijk Uit is een heerlijk boscafé met een lekkere speelplek voor de kinderen.
Wat is dit een relaxt plekje! Een verstopte parel in het bos. Met veel speelplezier voor de kids buiten!
Het is een klein restaurant met terras in een historisch jachthuis op een idyllische locatie in Castricum. Eerst even wandelen (misschien kom je onderweg kabouterhuisjes tegen) en daarna neerploffen op op het terras. De kinderen kunnen heerlijk spelen op het nieuwe speeltoestel met glijbaan.
Ze hebben een heerlijke kaart en het is er gewoon heel gezellig!
LET OP: alleen te voet of met de fiets te bereiken. Langs het duinpad naar het Hof van Kijkuit ligt een heel kabouterdorp verscholen. Kindjes kunnen er geen genoeg van krijgen!
Meer info vind je via de roze websitebutton.
Hof van Kijk Uit
Oude Schulpweg 4
1901 NV Castricum
Openingstijden
Vanaf 1 oktober 2020 alleen op zaterdag en zondag geopend.Prijs
Klik op de roze button voor de tarieven op de website!Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen
Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.
22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland
2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.