Slapen in een vogelhuisje
Kom als een vogeltje slapen in een echt nest aan het rand van het bos!
Op landgoed Huize van Strijen vlakbij het strand Callantsoog vind je een te gekke slaapplek voor vreemde vogels. Hier slaap je namelijk in een Vogelhuisje. Binnen vind je het bed in een echt gevlochten nest!
Binnen in dit bijzondere huisje is een romantische slaapplaats in een gevlochten nest met eronder nog 2 slaapplaatsen voor de ‘kuikentjes’. Het vogelhuis is ruim met een eethoek, een zitgedeelte en een minibar met Senseo koffieapparaat en waterkoker en gratis WIFI.
Voor het Vogelhuis is groot vlonderterras en is rustiek gelegen aan de bosrand in een ruime eigen natuurtuin. Een heerlijke plek om helemaal tot rust te komen. De sanitaire voorziening ligt op 20 meter afstand van de hut.
Kijk voor meer informatie en om de beschikbaarheid te checken op de website via de button!
Huis van Strijen
Grote Sloot 252
1751 LH Schagerbrug
Openingstijden
Check de site.Prijs
Prijs vanaf 150 euro per nacht voor 2 personen. Kinderen gratis.Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Kaeskoppenstad
Stap de 16de eeuw binnen op 6 en 7 juni in de binnenstad van Alkmaar. Erg leuk voor kinderen!
MOVE THE CITY Festival De Hoef
Gratis cultureel festival in Alkmaar met theater, workshops en muziek in wijk De Hoef op 12 t/m 14 juni!
Zomer in De Mare
Theater De Vest gaat weer naar buiten. Vanaf 6 juni start Zomer in De Mare in park De Rekerhout.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in de Mare 2026
Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Zo krijg jij je kids mee naar buiten!
Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.