Slapen in een vogelhuisje
Kom als een vogeltje slapen in een echt nest aan het rand van het bos!
Op landgoed Huize van Strijen vlakbij het strand Callantsoog vind je een te gekke slaapplek voor vreemde vogels. Hier slaap je namelijk in een Vogelhuisje. Binnen vind je het bed in een echt gevlochten nest!
Binnen in dit bijzondere huisje is een romantische slaapplaats in een gevlochten nest met eronder nog 2 slaapplaatsen voor de ‘kuikentjes’. Het vogelhuis is ruim met een eethoek, een zitgedeelte en een minibar met Senseo koffieapparaat en waterkoker en gratis WIFI.
Voor het Vogelhuis is groot vlonderterras en is rustiek gelegen aan de bosrand in een ruime eigen natuurtuin. Een heerlijke plek om helemaal tot rust te komen. De sanitaire voorziening ligt op 20 meter afstand van de hut.
Kijk voor meer informatie en om de beschikbaarheid te checken op de website via de button!
Huis van Strijen
Grote Sloot 252
1751 LH Schagerbrug
Openingstijden
Check de site.Prijs
Prijs vanaf 150 euro per nacht voor 2 personen. Kinderen gratis.Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Dagje naar een avontuurlijk museum!
Ontdek het Nationaal Reddingmuseum en beleef een onvergetelijk uitje!
Bijendag
Op deze dag staat bij Hortus Alkmaar alles in het teken van de bij. Kom alles te weten op de Bijendag.
Combi ticket Marinemuseum!
Bezoek het Marinemuseum én het Reddingmuseum met een voordelige combikaart!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Mijn zomervakantietips in de Kop!
2026 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)