Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Slapen in een vogelhuisje

Kom als een vogeltje slapen in een echt nest aan het rand van het bos!

Op landgoed Huize van Strijen vlakbij het strand Callantsoog vind je een te gekke slaapplek voor vreemde vogels. Hier slaap je namelijk in een Vogelhuisje. Binnen vind je het bed in een echt gevlochten nest!

Binnen in dit bijzondere huisje is een romantische slaapplaats in een gevlochten nest met eronder nog 2 slaapplaatsen voor de ‘kuikentjes’. Het vogelhuis is ruim met een eethoek, een zitgedeelte en een minibar met Senseo koffieapparaat en waterkoker en gratis WIFI.

Voor het Vogelhuis is groot vlonderterras en is rustiek gelegen aan de bosrand in een ruime eigen natuurtuin. Een heerlijke plek om helemaal tot rust te komen. De sanitaire voorziening ligt op 20 meter afstand van de hut.

Kijk voor meer informatie en om de beschikbaarheid te checken op de website via de button!

Huis van Strijen

Grote Sloot 252

1751 LH Schagerbrug

Openingstijden Check de site.
Prijs Prijs vanaf 150 euro per nacht voor 2 personen. Kinderen gratis.
Mail direct

Mail direct naar Huis van Strijen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Meer inspiratie

The WIZ

Een familievoorstelling waarin je meereist naar het magische Land van Oz!

Kaeskoppenstad

Stap de 16de eeuw binnen op 6 en 7 juni in de binnenstad van Alkmaar. Erg leuk voor kinderen!

MOVE THE CITY Festival De Hoef

Gratis cultureel festival in Alkmaar met theater, workshops en muziek in wijk De Hoef op 12 t/m 14 juni!

Zomer in De Mare

Theater De Vest gaat weer naar buiten. Vanaf 6 juni start Zomer in De Mare in park De Rekerhout.

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomer in de Mare 2026

Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!

20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!

Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Zo krijg jij je kids mee naar buiten!

Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.