
IJsmakerij ci Vediamo
Bij IJssalon ci Vediamo kom je voor een hemels ijsje, een goede kop koffie met wat lekkers of milkshake!
Uit de meer dan 24 smaken Italiaans schepijs is het altijd lastig kiezen! Al het ijs wordt zelf ambachtelijk gemaakt van natuurlijke ingrediƫnten.
Na het nuttigen van de dagverse en huisgemaakte lekkernij zet je de wandeling, fiets- of autotochtje uitgerust voort.
De ijssalon is ondertussen gevestigd op 4 locaties: op het Ritsevoort in Alkmaar, in Egmond-Binnen, Middenbeemster en Zandvoort.
Klik voor meer info even door via de roze websitebutton.
IJsmakerij ci Vediamo
Sint Adelbertusweg 2
1935 EL Egmond-Binnen
Openingstijden
Woensdag t/m zondag van 12:00 tot 17:00Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Top 10 spelletjes voor onderweg
Yes, heerlijk met het gezin op vakantie! Maar voordat we de bestemming hebben bereikt, moeten er natuurlijk wel wat kilometers gereisd worden. Hoe houd je het gezellig in de auto of het vliegtuig?
NIEUW: Marine van Nu
We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijkĀ de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.