Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ijssalon De Florijn

Bij ijssalon de Florijn in Uitgeest kun je heerlijk een ijsje eten of wat drinken met een stukje taart!

Naast het ijs schenkt ijssalon de florijn ook een heerlijk kopje koffie of cappuccino; daarnaast verwennen ze jou met verschillende taarten waaronder die heerlijke oma’s appeltaart gebakken door Taartenmakerij ‘de Springvorm’ (dit is een werkplek voor mensen met een beperking).

Ook kun je een ijsbar/ijsbakfiets huren! Er kunnen ook diverse kinderfeestjes gevierd worden. Klik voor meer info op de roze websitebutton!

TIP: neem eens een kijkje bij alle blogs!

Ijssalon De Florijn

Gladiolenpad 1

1911 AZ Uitgeest

Openingstijden Maandag 13:00 - 21.30
Dinsdag 11:00 - 21.30
Woensdag 11:00 - 21:30
Donderdag 11:00 - 21:30
Vrijdag 11:00 - 21:30
Zaterdag 11:00 - 21:30
Zondag 12:00 - 21:30
Mail direct

Mail direct naar Ijssalon De Florijn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar Texel met kids!

Stap de boot op en ontdek Texel! Het eiland is perfect voor een dagje uit, dat kan heel makkelijk vanuit onze regio. Je kunt er heerlijk genieten van de natuur, maar ook onwijs veel zien en doen! Wat ons betreft is Texel helemaal kidsproof!

9x museum met peuter of kleuter

Ben je zelf gek op musea, dan wil je waarschijnlijk ook graag zo snel mogelijk met je peuter naar het museum... Maar dan vraag je je misschien af, welke musea geschikt zijn voor peuters en kleuters in Noord-Holland. Wij zochten het voor je uit, en we mogen onszelf gelukkig prijzen, onze regio heeft heel veel te bieden voor kleine ontdekkingsreizigers! Peuters en kleuters betalen vaak geen entree, waardoor een uitje naar het museum ook al snel budgetproof is!

6 x de állergrootste speeltuinen in de Kop van Noord-Holland!

De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons zijn heel vaak in beweging! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen.

6x Leukste zwembad voor peuter en kleuters

We hebben zwembaden genoeg in Noord-Holland, maar waar vind je nu die fijne zwembaden waar je als ouder ook rustig bij het peuterbad kunt zitten?