Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

IJssalon Pravisani

Sinds 1947 maken ze in Egmond aan Zee italiaans schepijs volgens familierecept.

Ambachtelijke ijssalon Pravisani is sinds 1947 gevestigd in Egmond aan Zee. De ijssalon is slechts een paar maanden open tijdens de zomer, dus ben je in de buurt kom langs!

Men fabriceert zelf het ijs op de ambachtelijke wijze achter de zaak door te draaien en het op smaak te brengen.

Is het mooi weer in Egmond? Loop dan eens door de voorstraat vlakbij de grote kerk.

IJssalon Pravisani

Voorstraat 120

1931 AP Egmond aan Zee

Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland

Herfstvakantie 2026 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!

14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes

In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.