Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zaterdaginloop Junior IOT

Kom eens kijken op zaterdagmiddag bij Junior IOT en leer solderen en programmeren. Toegang is gratis.

Elke zaterdag van 12.00 tot 17.00 kan je vanaf  4 april gaat de inloop verder op deze locatie: TIJDELIJKE locatie Alkmaar inloop Stichting Junior IOT
Achter de Vest 1. (voorheen stond de bus bij HAL25) Op deze locatie moet je even aanbellen. Alleen deelname volgens de afspraken en na aanmelden.

terecht voor de zaterdag inloop bij Junior Internet of Things. De terugkerende bezoekers gaan dan zelfstandig aan de slag met hun eigen projecten, en zijn dan vaak druk bezig met solderen en programmeren.

De juniors zijn deelnemers die min of meer zelfstandig aan de slag kunnen, meestal tussen 6 en 70 jaar oud – onder de 10 jaar blijven de ouders er vaak bij. Toegang is gratis.

Voor de nieuwe bezoekers is eigenlijk altijd tijd: Je kunt op je gemak rustig even rond kijken, en meestal maakt dan iemand tijd voor je om onze aanpak uit te leggen. Misschien ervaar je met een klein projectje zelfs de eerste stappen van electronica en programmeren.

Tegelijk gebruiken ze de zaterdagmiddag om als groep verder aan de bus en de inrichting te werken, plannen te maken, met vrienden en bezoekers te praten of gewoon met een bak koffie stilletjes voor ons uit te staren. Belangrijke dingen dus!

Waar is het?

Let op, de locatie is gewijzigd. Tot 28 maart 2026 was de inloop op het festivalterrein naast Hal25 in Alkmaar. Vanaf 4 april gaat de inloop verder op deze locatie: TIJDELIJKE locatie Alkmaar inloop Stichting Junior IOT
Achter de Vest 1
Op deze locatie moet je even aanbellen. Alleen deelname volgens de afspraken en na aanmelden. (zie website)

Klik even door via de roze websitebutton voor meer info!

Junior IOT

Pettemerstraat 15

1823 CW Alkmaar

Openingstijden bijna elke zaterdag inloop tussen 12:00 en 17:00 uur
Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar Junior IOT

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Meer inspiratie

Alice in Wonderland (6+)

Stap met je kind in het wonderlijke Wonderland bij Theater De Vest!

Het langste Blotevoetenpad van Nederland!

Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) uitje!

Meivakantie bij Studio C

Op zoek naar een leuke activiteit in de meivakantie? Kom langs bij Museum Kranenburgh!

Meivakantie in Huis van Hilde

Ontdek, onderzoek en maak zelf mee tijdens de meivakantie hoe mensen vroeger leefden met de seizoenen!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.

22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland

2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!

Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!

2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!