Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zaterdaginloop Junior IOT

Kom eens kijken op zaterdagmiddag bij Junior IOT en leer solderen en programmeren. Toegang is gratis.

Elke zaterdag van 12.00 tot 17.00 kan je bij de bus bij HAL 25 terecht voor de zaterdag inloop bij Junior Internet of Things. De terugkerende bezoekers gaan dan zelfstandig aan de slag met hun eigen projecten, en zijn dan vaak druk bezig met solderen en programmeren.

De juniors zijn deelnemers die min of meer zelfstandig aan de slag kunnen, meestal tussen 6 en 70 jaar oud – onder de 10 jaar blijven de ouders er vaak bij. Toegang is gratis.

Voor de nieuwe bezoekers is eigenlijk altijd tijd: Je kunt op je gemak rustig even rond kijken, en meestal maakt dan iemand tijd voor je om onze aanpak uit te leggen. Misschien ervaar je met een klein projectje zelfs de eerste stappen van electronica en programmeren.

Tegelijk gebruiken ze de zaterdagmiddag om als groep verder aan de bus en de inrichting te werken, plannen te maken, met vrienden en bezoekers te praten of gewoon met een bak koffie stilletjes voor ons uit te staren. Belangrijke dingen dus!

Waar is het?
Je vind de gele bus op zijn vaste plek, achter op het festivalterrein naast Hal25, Pettemerstraat 15 in Alkmaar. De locatie kan je vinden op Google maps.

Vanaf het station kan je lopen, via de Tesselsebrug naar de bioscoop de Vue, en bij de ingang van de bioscoop ga je rechtsaf de Pettemerstraat in. Loop voorbij muziek podium Victorie, en voorbij het volgende gebouw De Hub. Dan zie je op de hoek van het festival terrein al het kleinere glazen ‘muziek broedplaats’ gebouw en even verder is de ingang naar het festival terrein. Je vind de bus helemaal achter op het terrein.

Ohja, als bezoeker kan je niet op het terrein parkeren. Parkeren aan de straat of op parkeerterreinen is niet duur, maar let wel op je parkeermeter.

Junior IOT

Pettemerstraat 15

1823 CW Alkmaar

Mail direct

Mail direct naar Junior IOT

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Captain Fantastic (8+)

Muzikale familievoorstelling over opvoeden buiten de lijntjes en één zijn met de natuur.

Het beste van mij (4+)

Grappige voorstelling over de magie van het theater, met zwaarmoedige volksliedjes.

Vue Alkmaar 10 jaar!

Vue Alkmaar bestaat op 14 februari precies 10 jaar, dus 10 dagen feest en een welkomstdrankje en hapje!

Gratis entree op 21 & 22 februari

Het Schathuys is weer geopend voor jong en oud! Kom langs in de voorjaarsvakantie!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tips voor de voorjaarsvakantie!

2026- De voorjaarsvakantie is een heerlijke week vakantie om eropuit te gaan met de kinderen. Wij hebben onze favoriete tips weer op een rijtje gezet!

De 6 állerleukste binnenspeeltuinen in de buurt

Zijn jouw kinderen ook zo ontzettend gek op lekker klimmen en glijden, oftewel: eindeloos spelen? Wij zetten de 6 leukste voor je op een rij.

Fijne lunch & koffie plekken met kids in Castricum

Samen een koffietje doen of relaxed lunchen terwijl de kinderen lekker hun gang gaan, ja hoor, dat kan dus echt in Castricum. Wij zetten onze favoriete, kidsproof lunchplekken in Castricum voor jullie op een rij. Ideaal voor een doordeweekse break of een gezellig weekend samen.

14x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van 14 leuke binnenzwembaden in de Kop van Noord-Holland op een rij!