6 grote speeltuinen!
Zin een dagje speeltuin in de regio? Wij hebben onze 6 favorieten op een rijtje gezet!
Buitenspelen is heerlijk voor de kids én gezond! Maar waar kun je naar toe voor eeen dagje uit met de kinderen? En dan wel een beetje in de buurt.
De 6 allerleukste speeltuinen in de kop van Noord-Holland hebben wij voor je op een rijtje gezet! Leuk om eens een dagje naar een andere speeltuin te gaan, toch?
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Peuter dansles in het museum!
Houdt jouw peuter van dansen? Kom dan samen dansen bij Museum Kranenburgh!
Kinderworkshops bij studio C
Met verf, klei of potloden aan de slag bi Studio C in Museum Kranenburgh: iedere zondag!
Cool open!
Vier de start van het culturele seizoen op 11 & 12 september bij Cool kunst en cultuur!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Leukste zwembad voor peuter en kleuters
We hebben zwembaden genoeg in Noord-Holland, maar waar vind je nu die fijne zwembaden waar je als ouder ook rustig bij het peuterbad kunt zitten?
6 x de állergrootste speeltuinen in de Kop van Noord-Holland!
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons zijn heel vaak in beweging! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen.
Naar Texel met kids!
Stap de boot op en ontdek Texel! Het eiland is perfect voor een dagje uit, dat kan heel makkelijk vanuit onze regio. Je kunt er heerlijk genieten van de natuur, maar ook onwijs veel zien en doen! Wat ons betreft is Texel helemaal kidsproof!