
Wandeling met kleine kids
Een boswandeling geschikt voor kleine kinderen van 2,1 km met een speelbos in Castricum!
Dit is een leuke wandeling van 2,1 KM en goed te doen met kleine kinderen. Zij kunnen zich heerlijk uitleven in het speelbos!
De ingang is Johanna’s Hof, langs de Zeeweg van Castricum naar Castricum aan Zee. Je kunt gratis parkeren bij De Hoep en de route is gemarkeerd door paaltjes met een blauwe driehoek.
Take away
Op dit moment is Johanna’s Hof gesloten. Maar bij mooi en droog weer hebben zij de kiosk open! Na een heerlijke wandeling toch nog dat kopje koffie of een warme chocomel met slagroom! Voor de kleine trek hebben ze panini’s, poffertjes of een heerlijk appelgebakje met slagroom.
Op woensdag, zaterdag en zondag is de foodtruck geopend voor verse frites uit Zuyd met Zaanse mayo. Heerlijke vers gebakken frites!
Klik voor meer info even door via de roze websitebutton.
TIP: met de herfstschatten uit het bos kan je thuis leuke knutsels maken!
Meer inspiratie


Schaap Zacht (1,5-5 jaar)
Beleef de magische dansvoorstelling Schaap zacht voor de allerkleinsten!
Nationaal Reddingmuseum
Beleef een onvergetelijk uitje tijdens je bezoek aan het Nationaal Reddingmuseum
Het tofste boerderijuitje van Nederland!
Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!
8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!
Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!