Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Camperduin aan Zee

Duinen, zand, zee... Wat wil je nog meer dan Camperduin aan Zee?

Camperduin is een plek voor de ultieme natuurbeleving in drie verschillende landschappen, niet alleen gedurende de zomermaanden maar het gehele jaar. Gezamenlijk sportief en gezond bezig zijn op het strand, in de duinen en in zee.

De omgeving van Camperduin aan zee biedt een grote verscheidenheid aan activiteiten. Dankzij de ligging is het een ideale uitvalsbasis voor afwisselende fietstochten en lange wandelingen over het strand of door de duinen. Camperduin is uitermate geschikt als ‘surfspot’. Perfect om te leren golfsurfen dus.

Camperduin aan Zee

Heereweg

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Discozwemmen

Zwemmen op coole beats in een omgetoverd zwembad! Discozwemmen iedere maand bij de Hoornse Vaart!

Het groene meisje (8+)

Hygiënische voorstelling vol spetterende muziek, superkrachten en groene hamburgers in Theater De Vest!

Family Funmiddag op het ijs in Hoorn

Speelse winterpret bij IJsbaan De Westfries in Hoorn op zondag 8 februari!

Kids@Knoest op woensdag en vrijdag

Creatieve ochtenden en middagen bij Knoest Eten & Drinken in Castricum!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Valentijnsideetjes voor kids!

Op zoek naar originele of creatieve cadeautjes? Wij hebben een paar leuke tips & ideeën voor je verzameld!

Kidsproof Valentijns Kletspraat

Ben jij ook zo dól op de liefde? Vraag je kinderen de hemd van het lijf met deze kletspraat. Ben je weleens verliefd geweest? Wat is jou ideale afspraakje? En nog veel meer inspiratie vragen vind je hier. Knip ze uit en stop ze in een pot voor leuke momenten en gesprekken.

Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn

Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!

Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.

Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.