Kinder bubbelbal feestje!
Let op dit verjaardagsfeestje is alleen voor kinderen die tegen de slappe lach kunnen!
Bij BubbelBal krijg je een grote met lucht gevulde plastic bal om je heen die als stootkussen dient.
Aangezien je je armen niet kunt gebruiken bij het vallen, zal dit worden opgevangen door de opgeblazen BubbelBal.
Met de BubbelBallen kun je een partijtje BubbelVoetbal spelen, maar je kan ook over de kop rollen of tegen elkaar op botsen. Naast voetbal zijn er diverse spelvarianten mogelijk.
Door de grote plastic bal, die je draagt kan je op de grond rollen en tollen. Als je omver wordt geduwd maak je een zachte landing.
Door de vele botsingen die je onderling maakt staat BubbelBal garant voor spektakel, hilarische momenten en vele lachende gezichten.
Weet je zelf een geschikte locatie in de buurt? Dan kan BubbelBal daar ook komen. Ze verzorgen de feestjes in gymzalen, parken of op een grasveld. Ze kunnen de locatie ook voor je regelen, bijvoorbeeld in de Sporthal de Bloemen in Castricum of De Bloesem in Wognum!
Wil je meer weten over dit super gekke feestje? Neem dan contact op met Bubbelbal via de roze button.
Zoek je toch iets anders voor je kinderfeestje, kijk dan bij ons complete overzicht.
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Avontuurlijk feestje
Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!
Themakisten van Feestkoters
Het organiseren van een te gek kinderfeest was nog nooit zó makkelijk met deze themakisten! (4 - 12 jaar)
Jarige matroos (7+)
Ben je opzoek naar het meest spannende kinderfeestje van Den Helder en omstreken?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!
27x zomeruitjes in regio Alkmaar
Op je flipflops naar een zwemstrandje of langs bij een cool museum. Met deze 27 kidsproof uitjes in kun je zo de hele zomervakantie vol plannen. En ze zijn ook nog eens lekker dichtbij, allemaal in regio Alkmaar.
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)