Lekker op terras met kids!
Geniet op het terras terwijl je kinderen lekker spelen en zich ook goed vermaken. Ideaal!
De terrassen mogen weer open! Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste op? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Bekijk ons overzicht met kindvriendelijke terrassen met een leuke speelplek voor de kinderen de Kop van Noord-Holland
Genieten geblazen!
TIP: wil je onze tips ook per mail ontvangen, meld je dan aan voor onze nieuwsbrief
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!
2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!