Uitwaaien aan zee
Den Helder heeft het grootste strand van Nederland; maar liefst zeven kilometer!
Den Helder is de gemeente met het grootste aantal km strand/kust van Nederland. Pak een picknickmand in en ga lekker naar het Kaaphoofd of een ander stuk kust. Lekker uitwaaien, bootjes kijken, Texel en de razende bol bewonderen en misschien zelfs nog onze huiszeehond Bertus voorbij zien zwemmen.
TIP: ben je op zoek naar nog meer inspiratie? Klik dan nog even door voor meer leuke kinderuitjes in de Kop van Noord-Holland!
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Peuter dansles in het museum!
Houdt jouw peuter van dansen? Kom dan samen dansen bij Museum Kranenburgh!
Kinderworkshops bij studio C
Met verf, klei of potloden aan de slag bij Studio C in Museum Kranenburgh: iedere zondag!
Open Monumentendag Alkmaar
Ontdek tijdens Open Monumentendag Alkmaar de mooie monumenten én toffe kinderactiviteiten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!
Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!