Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Bongelaar

Kinderboerderij de Bongelaar in Heerhugowaard is echt heel leuk! Je kunt bijna alle dieren aaien!

Kinderboerderij de Bongelaar is een heerlijke plek voor mens en dier. Midden in het Rosariopark in Heerhugowaard, gelegen tussen de tennisbaan en restaurant De Bolle Buik.

Er is van alles te doen, te zien en te beleven. Dagelijks komen er bezoekers langs om te genieten van de dieren, de gezellige sfeer en de mooie bomen. Kinderen komen er samen met hun ouders of grootouders.

Tijdens je bezoek ontmoet je de dieren en het bijzondere team van deze kinderboerderij. Je zult ontdekken dat dit niet alleen een heel gezellige kinderboerderij is, maar ook dat er professioneel en verantwoord wordt gewerkt. En dat iedereen daar op zijn eigen manier aan bijdraagt. De Bongelaar is 7 dagen per week open.

TIP: klik nog even door naar ons handige overzicht van de leukste Eropuit tips in en om Alkmaar!

Kinderboerderij de Bongelaar

Van Veenweg 96

1701 HH Heerhugowaard

Openingstijden maandag t/m vrijdag van 10:00 uur tot 16.30 uur
zaterdag, zondag en feestdagen van 10.30 uur tot 16.30 uur
Prijs Gratis!
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij de Bongelaar

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Cool Open Dag!

Probeer het uit tijdens de Open Dag van Cool kunst en cultuur!

Zomer in De Mare

Theater De Vest gaat weer naar buiten. Vanaf 7 juni start Zomer in De Mare in park De Rekerhout.

De Gorgels in Cool 6+

Een familievoorstelling op 15 juni (Vaderdag) in Cool naar het kinderboek van Jochem Myjer!

Op Stoomtramavontuur in juni!

Kleine treinfans opgelet, in de maand juni kan je iedere zaterdag op Stoomtramavontuur in Hoorn!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomer in de Mare 2025

Vanaf zaterdag 7 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!

Ontdek Dijk en Waard met kinderen!

Ben je op zoek naar dé leukste tips voor uitjes met kinderen in gemeente Dijk en Waard? Daar weten wij natuurlijk alles van! Lees snel wat er allemaal te beleven is!

13x buitenfeestje voor kinderen

Ben jij bijna jarig óf alvast op zoek naar inspiratie voor een stoer buitenfeestje? Check dan deze blog met allerlei superleuke kinderfeestjes die je buiten kunt houden!

De leukste educatieve uitjes met kinderen in de Kop van Noord-Holland

Wil je iets leuks én educatiefs doen in Noord-Holland met je kinderen? Dat kan! Lees hieronder onze tips voor educatieve uitjes.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief