De Rekerhout
Lekker op pad naar de kinderboerderij, met theehuis en kruidentuin!
Sedert 14 mei 1982 wordt deze kinderboerderij beheert door Stichting Kinderboerderij de Rekerhout welke naast de boerderij ook een theehuis en een educatief centrum beheert.
De boerderij is gelegen in het fraaie stadspark de Rekerhout en vormt met de naastgelegen kruidentuin het zogenaamde educatief gedeelte van het park.
Kom langs om de geitjes te aaien, kijk ook op de website voor de aankondiging van de recente geboortes! Klik door op de roze button.
Foto: Ruud de Boer
Kinderboerderij de Rekerhout
Krielenzand 5
1825 PP Alkmaar
Openingstijden
Dinsdag t/m vrijdag en zondag van 10:00 tot 16:30 uur.Prijs
Gratis toegang.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Peuter dansles in het museum!
Houdt jouw peuter van dansen? Kom dan samen dansen bij Museum Kranenburgh!
Open Monumentendag Alkmaar
Ontdek tijdens Open Monumentendag Alkmaar de mooie monumenten én toffe kinderactiviteiten!
Cool open!
Vier de start van het culturele seizoen op 11 & 12 september bij Cool kunst en cultuur!Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x doen met kinderen in Hoorn
Hoorn is een klein stadje, maar het heeft súper veel te bieden voor kids! Juist omdat het zo compact is, een heerlijke stad om een weekend door te brengen!
8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!
Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!