Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboerderij Waalrakkers

Pony's, lammetjes, kippen en nog veel meer lieve dieren bij Kinderboerderij de Waalrakkers!

Kinderboerderij de Waalrakkers is een gezellige boerderij in Hoorn. Het terrein is erg gezellig ingericht en een heerlijke plek voor de diertjes. 

Schapen, lammetjes, pony’s, kippen, geitjes en nog veel meer. Kom langs om een kijkje te nemen!

Wil je de laatste updates over de dieren weten? Klik dan snel op de roze button om naar de website te gaan!

TIP: Al plannen voor volgende week? Onze Uitagenda staat vol met leuke uitjes op datum!

Kinderboerderij de Waalrakkers

Poolster 123

1622 EH Hoorn

Openingstijden Zie de website voor de actuele openingstijden
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij de Waalrakkers

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zeeheld in zijn tijd

Test of jij net zo sterk bent als een matroos en leer schepen repareren deze meivakantie!

Prachtige tulpenvelden rondom Land van Fluwel!

Ontdek deze meivakantie het Dwaalweb, een concert op Moederdag, het blotevoetenpad en het terras!

Play Kinetix – Meivakantie-actie!

Negen kamers vol beweging, games en FUN! Nu met meivakantie-voordeel

Lekker zwemmen!

Deze meivakantie opent Zwembad Hoornse Vaart de deuren naar het buitenbad en is er extra waterplezier!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland

2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!