Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

POPpulisme (8+)

Een voorstelling over manipulatie, fake news en verborgen agenda's!

“Hoe kan één iemand een heel volk naar zijn hand zetten? Daar draait de met een Gouden Krekel bekroonde voorstelling POPpulisme om. Met vier poppenspelers, live slagwerk en zang word je meegenomen naar het koninkrijk Berg en Dal, waar het dal in de schaduw ligt en de berg volop in de zon. Totdat daller Barrie beweert dat hij de zon terug kan krijgen. Een grappige poppenvoorstelling met een donker randje over manipulatie.

Hoe zet je een land naar je hand? In het koninkrijk Berg en Dal ligt het dal in de schaduw, terwijl de berg volop zon krijgt. Dat is nou eenmaal hoe het is. Totdat daller Barrie met een onthulling komt: de bergers stelen de zon! Hij beweert dat hij de zon terug kan krijgen en wordt de held van het dal. Maar klopt het wel wat hij zegt?

POPpulisme is een grappige voorstelling met een donker randje. De absurde en rake tekst van Eva Gouda en wordt volledig met poppen gespeeld en laat zien hoe manipulatie werkt.

Kom je ook? In de meivakantie op woensdag 30 april in de Harmonie in Leeuwarden. Voor meer info en tickets klik je op de roze button.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Stadsschouwburg De Harmonie

Openingstijden Woensdag 30 april
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Stadsschouwburg De Harmonie

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Meer inspiratie

Cool open!

Vier de start van het culturele seizoen op 11 & 12 september bij Cool kunst en cultuur!

Peuter dansles in het museum!

Houdt jouw peuter van dansen? Kom dan samen dansen bij Museum Kranenburgh!

Open Monumentendag Alkmaar

Ontdek tijdens Open Monumentendag Alkmaar de mooie monumenten én toffe kinderactiviteiten!

Kinderworkshops bij studio C

Met verf, klei of potloden aan de slag bi Studio C in Museum Kranenburgh: iedere zondag!

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!

Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!

Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!

14x doen met kinderen in Hoorn

Hoorn is een klein stadje, maar het heeft súper veel te bieden voor kids! Juist omdat het zo compact is, een heerlijke stad om een weekend door te brengen!

De leukste pompoenboerderijen!

Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.