Mountainbike partijtje!
Geef een stoer mountainbikepartijtje bij KP Biking in Akersloot! Ze hebben een gaaf parcours!
Zin in een actief kinderfeestje? Kom dan mountainbiken met je vriendjes en vriendinnetjes bij KP Biking in Akersloot!
Jullie gaan 2 uur lang samen op het parcours fietsen en krijgen van Ton handige tips & tricks over het mountainbiken! Het zijn handige tips waar je thuis ook nog iets aan hebt als je op de mountainbike stapt. De fiets en helm krijg je daar!
Check de site voor meer info of stuur een e-mail via de button!
KP Biking
Boschweg 17
1921 AP Akersloot
Openingstijden
Bel even om een partijtje te boekenPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Stoer kinderfeestje! 8+
Bij Outdoorpark Alkmaar kun je samen de avontuurlijke Obstacle Run overwinnen! Stoer!
Kabouterpad in Schoorl
Bij het Buitencentrum in Schoorl ligt een knapzak voor je klaar. Op zoek naar de kabouters!
Avontuurlijk feestje
Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!
Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
NIEUW! Hotspotgids met meer dan 25 hotspots in de Kop van Noord-Holland
Hieronder vind je alle info over de tips uit de Kidsproof Hotspotgids!