Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Avontuurlijk feestje

Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!

Jij, je vrienden en vriendinnen kunnen helemaal vrij in de bol genieten in het uitdagende avonturenparadijs in Sint Maartenszee. Klim en klauter in het Keiland, speel in het verstoppertjesbos, loop met z’n allen het blotevoetenpad en race als een coureur over de skelterbaan. Met heet weer kun je afkoelen en spelen bij Strand van Fluwel.

Een kinderfeest op Land van Fluwel is inclusief entree voor het park, limonade, zakje popcorn en een ijsje. Je kunt zo lang op het park verblijven als gewenst. Check de 2 feestpakketten onder het kopje Prijs!

Klik even door via de roze websitebutton voor meer info.

TIP: bekijk hier de leukste kindvriendelijk restaurants in de Kopvan Noord-Holland!

Land van Fluwel

Belkmerweg 65

1753 GD Sint Maartensvlotbrug

Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Land van Fluwel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Happy Inn Alkmaar

Kom een dagje binnenspelen in het indoorspeelparadijs Happy Inn in Alkmaar! Ook voor kinderfeestjes!

Partijtje Zuiderzeemuseum

Vier je kinderfeestje in het Zuiderzeemuseum. Welke feestje kies jij?

Poppentheater feestje 3+

Bij Poppentheater Bergen kunnen kinderen van 3 t/m 7 jaar met hun partijtje naar een voorstelling kijken!

Feestje met lasergamen! 6+

Een superstoer Lasertag feestje! Leuk voor jongens maar zeker ook voor stoere meiden!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!

20x herfsttips voor kinderen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars.

14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes

In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Sinterklaasuitjes in de Kop van Noord-Holland

2026 - Heerlijk, deze Sinterklaastijd. Ook dit jaar zijn er weer leuke plekken waar je met de kids Sinterklaas een handje kunt geven, de Pieten kan meehelpen en zelfs een Pietendiploma kan halen. We zetten de leukste tips voor je op een rijtje!