Trek je schoenen uit!
Een heerlijk dagje uit in Noord-Holland is het Blote Voetenpad en Avonturenparadijs van Land van Fluwel.
Trek je stoute schoenen uit en voel de vrijheid van lopen op blote voeten! Een heerlijk dagje uit in Noord-Holland is ons nieuwe Blote Voetenpad. Op het nieuwe pad struin je 1 kilometer lang over het weidse park en voel je de natuur tot in je tenen. Priek, prut en laat je verleiden tot dit avontuur.
Loop het Blote Voetenpad met familie, kinderfeestjes, scholen of vriendinnen en kies telkens welk avontuur bij jou past. Stijg tot grote hoogte op de uitkijktoren, loop de stelten, stap over stammen zonder in het water te vallen en voel het moeras tussen de tenen.
Onderweg maak je kennis met mooie verhalen uit de regio die in de route zijn gebouwd. Zo waad je door ons eigen Noordhollands kanaal, loop je over de Westfriese Omringdijk, stap je door het Wildrijk en kom je er eindelijk achter waarom de landerijen rond Land van Fluwel regelmatig onder water staan.
Land van Fluwel
Belkmerweg 65
1753 GD Sint Maartensvlotbrug
Openingstijden
In september en oktober woensdag t/m zondag geopend van 10.00-18.00 uur. Tijdens de herfstvakantie dagelijks geopend, wat dit jaar tot en met 3 november is.Prijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Zeeheld in zijn tijd
Test of jij net zo sterk bent als een matroos en leer schepen repareren deze meivakantie!
Maak je eigen papier
Kom in de meivakantie langs en beleef alles wat Museum BroekerVeiling te bieden heeft.
Meivakantie in het Zuiderzeemuseum
Kinderen kunnen zóveel leuke dingen doen in het Zuiderzeemuseum, dat een dag eigenlijk te kort is!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!
2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!
22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland
2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.