Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Combi ticket Marinemuseum!

Bezoek het Marinemuseum én het Reddingmuseum met een voordelige combikaart!

Naar het museum!

Den Helder is omgeven door water. Het is dan ook niet verwonderlijk dat Den Helder twee musea heeft waarbij de zee centraal staat, het Marinemuseum en het Nationaal Reddingmuseum Dorus Rijkers. Beide prachtige musea met een eigen verhaal.

De combikaart

Bezoek deze twee prachtige musea met de combikaart! De combikaart kost € 19,00 ,- voor volwassenen en € 12,50 voor kinderen van 4 t/m 12 jaar. De kaart is een langere tijd geldig. Je kunt dus op verschillende dagen de musea bezoeken. Zo beleef je de Koninklijke Marine én het Nederlandse reddingwezen van dichtbij.

De kaart is verkrijgbaar bij de kassa’s van beide musea. Wil je meer weten over de combikaart? Klik dan op de roze button!

Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!

Marinemuseum

Den Helder

Openingstijden Check de websites voor de openingstijden.
Prijs 19,00 euro voor volwassenen en 12,50 euro voor kids
Mail direct

Mail direct naar Marinemuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Meer inspiratie

Maak je eigen papier

Kom in de meivakantie langs en beleef alles wat Museum BroekerVeiling te bieden heeft.

Lekker zwemmen!

Deze meivakantie opent Zwembad Hoornse Vaart de deuren naar het buitenbad en is er extra waterplezier!

10x Geestmerambacht

Ga deze meivakantie de natuur in bij Recreatiegebied Geestmerambacht!

Zeeheld in zijn tijd

Test of jij net zo sterk bent als een matroos en leer schepen repareren deze meivakantie!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.

22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland

2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!