Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Combi ticket Marinemuseum!

Bezoek het Marinemuseum én het Reddingmuseum met een voordelige combikaart!

Naar het museum!

Den Helder is omgeven door water. Het is dan ook niet verwonderlijk dat Den Helder twee musea heeft waarbij de zee centraal staat, het Marinemuseum en het Nationaal Reddingmuseum Dorus Rijkers. Beide prachtige musea met een eigen verhaal.

De combikaart

Bezoek deze twee prachtige musea met de combikaart! De combikaart kost € 19,00 ,- voor volwassenen en € 12,50 voor kinderen van 4 t/m 12 jaar. De kaart is een langere tijd geldig. Je kunt dus op verschillende dagen de musea bezoeken. Zo beleef je de Koninklijke Marine én het Nederlandse reddingwezen van dichtbij.

De kaart is verkrijgbaar bij de kassa’s van beide musea. Wil je meer weten over de combikaart? Klik dan op de roze button!

Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!

Marinemuseum

Den Helder

Openingstijden Check de websites voor de openingstijden.
Prijs 19,00 euro voor volwassenen en 12,50 euro voor kids
Mail direct

Mail direct naar Marinemuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Meer inspiratie

PeuterVestival! 2+

Wat is er nu leuker dan een theater binnen te gaan, waarvan de foyer is veranderd in een echte speeltuin?

FOON (6+)

Een speelse dansvoorstelling met tekst, muziek, acrobatie en installatiewerk bij Theater de Vest.

Peuter kunstlessen bij Museum Kranenburgh

Zet met je kleintje de eerste stap naar het kunstenaarschap. Totaal 6 lessen!

Gratis proefles bij Cool

Tijdens de Proefweek bij Cool kunst en cultuur maak je gratis kennis met muziek- en creatieve lessen!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 tips voor Geestmerambacht met kinderen

Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!

Egeltjes van eierkoeken mmm

Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!

Versier je pannenkoek en maak een dier

Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!

Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.

Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.