Marx O’Larry’s
IJs gemaakt met passie en liefde, van halfvolle melk, room en pure ingrediënten!
Marx O’ Larry’s zit in Castricum, Beverwijk en in Heemskerk!
Hier verkopen ze meer dan 30 smaken ijs. Ook kun je hier terecht voor echte italiaanse koffie specialiteiten van het merk Kimbo. De heerlijke chocolade van het merk Choco Daan dat in meerdere vestigingen wordt verkocht wordt gemaakt in Castricum.
Iets te vieren en lijkt het je leuk om zelf ijs te scheppen, huur dan een ijskar. Kijk voor meer informatie op de website via de roze button!
TIP: check hier de leukste uitjes voor ouders en kids in de kop van Noord-Holland!
Marx O'Larry's IJs
Openingstijden
Check via de websitebutton de openingstijden per vestiging
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
27x zomeruitjes in regio Alkmaar
Op je flipflops naar een zwemstrandje of langs bij een cool museum. Met deze 27 kidsproof uitjes in kun je zo de hele zomervakantie vol plannen. En ze zijn ook nog eens lekker dichtbij, allemaal in regio Alkmaar.
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)