Maskerade Kledingverhuur
Op zoek naar verkleedkleding voor je partijtje of een feestje? Maskerade heeft het!
Geef jij of ga je naar een kinderfeestje met een thema? Is je opa jarig en wil je een stukje doen of wordt je tante 50 en geeft ze een themafeest? Wat je reden ook is, je vind de verkleedkleding bij Maskerade!
Je kunt in de meeste thema’s ook kinderkleding huren, denk aan Rock & Roll, Hippies, Disco, Middeleeuwen, Ridders, Piraten, Sprookjes, Ot en Sien, Batman, Superman, Teletubbies, Super Mario, Wist je dat we ook verkleedkisten verhuren voor kinderfeestjes?
Verder vind je hier accessoires en heliumballonnen! Ga helemaal los. Klik door via de roze button.
TIP: Kijk voor meer leuke kinderfeestjes op onze website!
Maskerade
Edisonstraat 3
1704 RL Heerhugowaard
Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Stoer kinderfeestje! 8+
Bij Outdoorpark Alkmaar kun je samen de avontuurlijke Obstacle Run overwinnen! Stoer!
Play Kinetix
Dit is het allereerste actieve gamepark van Nederland! De ultieme mix van bewegen, gamen en FUN!
Avontuurlijk feestje
Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
NIEUW! Hotspotgids met meer dan 25 hotspots in de Kop van Noord-Holland
Hieronder vind je alle info over de tips uit de Kidsproof Hotspotgids!
Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen
Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.