Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Nationale Voorleesdagen Alkmaar

De bibliotheken in Alkmaar organiseren tijdens De Nationale Voorleesdagen activiteiten voor jong en oud.

Tijdens de Nationale Voorleesdagen (21 januari t/m 1 februari 2026) staat in de vestigingen van Bibliotheek Kennemerwaard alles in het teken van voorlezen en prentenboeken voor peuters en kleuters.

Dit jaar draait het feest volledig om Prentenboek van het Jaar: Kleine Aap van Mies van Hout. De agenda van de bibliotheken staat bomvol activiteiten voor peuters en kleuters. Kom je ook naar de bibliotheek? Laat je lekker voorlezen of doe mee aan leuke activiteiten.

Klik op de roze websitebutton voor het overzicht van alle activiteiten en de mogelijkheden om je aan te melden met je kind.

 

Bibliotheek Kennemerwaard

Gasthuisstraat 2

1811 KC Alkmaar

Openingstijden 21 januari t/m 1 februari 2026
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Kennemerwaard

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

PeuterVestival! 2+

Wat is er nu leuker dan een theater binnen te gaan, waarvan de foyer is veranderd in een echte speeltuin?

Peuter dansles in het museum!

Kom bij Museum Kranenburgh met je peuter dansen! 2-4 jaar

Tata Steel Chess Festival

Zaterdag 24 en zondag 25 januari is het 2-daagse Tata Steel Chess familiefestival in Wijk aan Zee!

De husselrace (7+)

De leukste meester van Nederland in een heerlijke familiemusical bij Theater de Vest in Alkmaar.

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

NIEUW: Play Kinetix – Interactief gamepark!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.

Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.

Versier je pannenkoek en maak een dier

Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!

Egeltjes van eierkoeken mmm

Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!

Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn

Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!