Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurkamp Nieuwkoopse Plassen

Kamp van NJN waarbij je alles ontdekt over dieren en planten in dit prachtige natuurgebied in Overijssel.

De NJN organiseert dit jaar 2 piepkampen speciaal voor haar jongste leden (11-13 jaar). Piepkamp 1 vindt plaats in de Nieuwkoopse Plassen. De Nieuwkoopse Plassen is een prachtig en waterrijk natuurgebied in het groene hart

Op dit kamp leer je over libellen, vlinders, vogels, wolken, zoogdieren, bloemen en planten. Iedere dag kun je kiezen uit verschillende excursies, zoals planten scoren, vogels spotten, insecten bestuderen, ver fietsen, zwemmen, wandelen of koken.

Natuurlijk is er ook genoeg tijd om lekker te zwemmen en in de avond worden er spellen gedaan of zit je bij het kampvuur. Ook is er een rustdag en natuurlijk ontbreekt  de bonte avond niet.

De NJN heeft allemaal tradities, deze leer je kennen tijdens het piepkamp. Dit kamp is dan ook speciaal voor jongeren van 11 t/m 13 die de NJN nog niet kennen en nog nooit met de NJN op zomerkamp zijn geweest. Na de kampweek kun je je aansluiten bij NJN en nog veel meer leuke excursies samen doen.

De piepkampen zijn ieder jaar weer een groot succes!

Naast het Natuurkamp Nieuwkoopse Plassen zijn er meer leuke natuurkampen. 

Op zoek naar meer info over de piepkampen? Of wil je je kind aanmelden? Klik dan via de roze button door naar de site!

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Egeltjes van eierkoeken mmm

Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!

10 tips voor Geestmerambacht met kinderen

Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!

Versier je pannenkoek en maak een dier

Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!

Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.

Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.