Samen ontspannen!
Samen met je kind in de natuur op een speelse manier ontspannen en de eigen rust en kracht ervaren!
Kind en ouder die samen buiten in de natuur op een speelse manier ontspannen en de eigen rust, kracht en kwaliteiten ervaren. Dat is waar de (E)IK training voor staat.
(E)IK staat voor (eigen) innerlijke kracht. De nieuwe training voor ouders en kinderen van 5 t/m 12 jaar.
(E)IK training
* heeft tot doel je eigen rust, kracht en kwaliteiten te laten ervaren
* waardevol en leerzaam voor kind en ouder
* leert je ontspannen op een speelse manier
* heldere uitleg op verschillende manieren
* werkt met metaforen, bewegingen, aandachtsgerichte oefeningen
* werkt met thema’s rondom de natuur.
De boom symbool
De eikboom, staat symbool voor de Eigen IK, jouw Innerlijke Kracht. Wanneer een boom stevig geworteld is, flexibel meebeweegt, voedingsstoffen uit de lucht en de grond opneemt, dan staat de boom sterk. De boom blijft dan in alle jaargetijden en in alle weersomstandigheden staan. De eigenschappen van de boom kunnen we in ons eigen lichaam voelen, ervaren en aanspreken.
De training biedt verschillende oefeningen om bovenstaande eigenschappen te ervaren en te versterken. Enkele voorbeelden: Stampen met de voeten. Je niet van je plek af laten duwen, aandacht naar je ademhaling brengen.
Klik voor meer info en aanmelding door via de website button!
Natuurlijk lichaamskracht
Honkpad 2
1816 LZ Alkmaar
Openingstijden
De training vindt plaats in de Egmonderhout zuid in Alkmaar.Prijs
training bestaat uit 6 bijeenkomsten voor € 185,00Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waar komt Sinterklaas aan in de Kop van Noord-Holland 2025
2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot bij jou in de buurt is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben het voor je op een rijtje gezet!
Het verhaal achter Sint Maarten!
Wat is eigenlijk het verhaal achter Sint Maarten? Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar waar komt het vandaan?
10x boswandeling met chocolademelk in Noord-Holland
Of het nu zomer of winter is, in het bos is het altijd fijn. Om te spelen, te wandelen of gewoon lekker een frisse neus te halen. Wij hebben 10 leuke locaties voor een kindvriendelijke boswandeling met het gezin plus een warme chocolademelk in de Kop van Noord-Holland voor je op een rijtje gezet. Dus laarzen aan en gaan!