
Het Kreekbos in Wognum
Dit is een leuke buitenspeelplaats met waterpomp, glijbaan, klimparcours en tokkelbaan in Wognum!
Het Kreekbos is een natuurspeeltuin in Wognum. Naast de nieuwbouwwijken is een natuurspeelplaats aangelegd waar kinderen heerlijk buiten kunnen spelen in de natuur. Alle toestellen zijn gemaakt van hout.
Kinderen kunnen hier heerlijk ontdekken. Ook is er een waterpomp, glijbaan, klimparcours en tokkelbaan. Hier mag je gewoon lekker spelen en vies worden!
Klik voor meer informatie even op de websitebutton!
Meer inspiratie


Alle hens aan dek!
Bezoek deze zomervakantie het fantastische Zuiderzeedorp in Enkhuizen, hier is zoveel te doen!
Zwemmen bij de Hoornse Vaart in Alkmaar
Zomervakantie tip: waterspeeltuin, golfslagbad, duikplanken, Bucketgame en glijbaan!
Combi van klimmen en zwemmen deze zomervakantie!
Vrij spelen, klimmen en zwemmen bij Outdoorpark Alkmaar en zwembad Hoornse Vaart in Alkmaar deze zomer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
NIEUW: Marine van Nu
We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)
ZOMERVAKANTIE uitjes in de Kop van Noord-Holland
2025 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!