Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Oase Schellinkhout

Bij Oase Schellinkhout is het heerlijk toeven met binnen en buiten speelgelegenheid voor de kids!

Bij dit fijne plekje kun je heerlijk lunchen en dineren. Voor de kids is er een speciaal menu, waar zij wat lekkers kunnen uitkiezen. 

Uitgegeten? Er is binnen een toffe speelhoek. Duik in de ballenbak, bouw fantastische creaties met LEGO, en ontdek de magie van de spelcomputer! Buiten is er een jeu de boules baan, glijbaan, speelhuisje en een klimrek! 

Het dorpje Schellinkhout is ook nog eens onwijs leuk om te bezoeken. Het is een paar minuten rijden vanaf Hoorn en heeft heel veel knusse huisjes. Er is ook een strandje aan het Markermeer waar je heerlijk kunt zwemmen, maar hier kan ook gevaren, gesurft en gekite worden. Ideaal voor in de zomer dus! 

Kijk voor nog meer informatie over Oase Schellinkhout op de website via de roze button. 

Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Oase Schellinkhout

Dorpsweg 146A

1697 KJ Schellinkhout

Openingstijden Donderdag van 15:00 tot 22:00
Vrijdag van 12:00 tot 22:00
Zaterdag en zondag van 11:00 tot 22:00
Mail direct

Mail direct naar Oase Schellinkhout

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Zomer in de Mare 2026

Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!