Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Theaterlessen bij Oberon!

Ben je 9 jaar of ouder en dol op musicals? Geef je dan op voor musicalles bij Oberon Theaterproducties!

De musicalgroep voor kids van 9-14 jaar (juniorengroep) maakt elk jaar een juniorversie van een bekende musical. 

De musicallessen beginnen altijd na de zomervakantie en dan werken ze in een jaar toe naar de voorstelling onder leiding van 3 professionele docenten. Deze docenten leren je de basisprincipes van zang, dans en acteren. Ze voeren de musical uit in een echt theater.

De repetities zijn in wijkcentrum De Rekere, Drechterwaard 16 Alkmaar elke dinsdagavond van 18:00 uur tot 19:15 uur.

TIP: lees jij onze nieuwsbrief al? Iedere maand komt er één uit met de leukste tips voor ouders & kids! Schrijf je snel in!

Oberon Theaterproducties

p/a De Rekere Drechterwaard 16

Alkmaar

Openingstijden

De musicallessen worden gegeven op dinsdag aan de Drechterwaard 16 in Alkmaar. Als de voorstelling dichterbij komt hebben ze nog een paar extra lange lessen in het weekend.


Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Oberon Theaterproducties

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!

2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!

Haal met strijkkralen de lente in huis!

Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!

Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder

Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief