
Ootje Konkel
Kom naar Ootje Konkel voor heerlijke pannenkoeken en veel andere gerechten!
Ootjes pannenkoekenmeel komt van Molen de Krijgsman in Oosterblokker. Het meel van deze molen zorgt voor nog lekkerdere pannenkoeken!
Je kunt een van de favorieten van Ootjes kiezen, maar je mag ook zelf je pannenkoek samenstellen!
Houd je niet zo van pannenkoeken? Probeer dan een van de heerlijke soepen, salades of vleesgerechten van Ootje Konkel!
Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!
TIP: Wist je dat je ook je kinderfeestje kunt vieren bij Ootje Konkel?
Ootje Konkel
IJsselmeerdijk 16a
1634 DM Scharwoude
Openingstijden
Woensdag t/m zondag van 16:00 tot 20:00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 x Doen in Enkhuizen met kinderen
Wat kun je allemaal doen met kinderen in en rondom Enkhuizen? Is het de moeite om een dagje Enkhuizen te plannen met de kinderen? Dit zuiderzeestadje heeft meer te bieden dan je in eerste instantie zou denken!
20x buiten zwemmen in zwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Of je nu zoekt naar een kindvriendelijk buitenzwembad of liever zwemt in natuurwater, het kan allemaal. Wij hebben de leukste buitenbaden en natuurzwembaden op een rijtje gezet. Lekker buiten zwemmen en plonsen maar!
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.