Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Toetie & Bo Kidscafé

Toetie & Bo Kidscafé in Hoorn. Je kleintje lekker in de wieg naast je tafeltje? Dat kan bij Toetie & Bo!

Toetie & Bo Kidscafé is dé plek waar kinderen zich goed kunnen vermaken en waar je als ouder kan genieten van goede horeca en kan ontspannen. Waar horecatijgers én pedagogisch medewerkers werken en een plek met de leukste events voor de kleintjes! Échte kindvriendelijke horeca voor ontbijt, koffie en lunch.

Je kunt hier terecht met de állerkleinsten, ook je baby. Je kleintje lekker in een wiegje naast je tafeltje? Dat kan bij  Toetie & Bo! Ze hebben 2 wiegjes beschikbaar die ze kunnen verplaatsen en indien mogelijk met liefde bij je tafeltje plaatsen. Zo kun je ook lekker bij ons genieten als je met je baby in een draagzak langs komt!

Ze hebben zelfs een vers baby fruithapje op het menu staan! Altijd vers gemaakt op het moment dat je besteld, met daarbij een babylepeltje voor het kleine mondje. Hoe leuk!

Ze organiseren ontzettend veel leuke activiteiten, zoals een prinsessenontbijt, kabouterontbijt en meer leuke events!

LET OP: Toetie & Bo kidscafé richt zich echt op de kleintjes tot maximaal 4 jaar.  Toetie & Bo was voorheen Pret Kidscafé.

Klik even door via de roze websitebutton voor alle info!

Toetie & Bo

Nieuwsteeg 24

1621 EE Hoorn

Openingstijden Maandag t/m zaterdag 9:00-17.00 uur
Zondag 12.00-17.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Toetie & Bo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!

22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland

2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.