Racoon Survival School
Leer survivaltechnieken en meer op de Racoon Survival School!
Hou jij ervan om buiten te zijn? Om in de natuur te spelen en een echte survival expert worden? Wil je graag nieuwe dingen leren? Ben jij tussen de 6 en 12 jaar? Dan is de Racoon Survival School echt iets voor jou!
In 10 lessen, verspreid over zes maanden, leren de kids van alles over de natuur. Zo leren ze diverse survivaltechnieken zoals vuur maken, water zuiveren en shelters maken. Ook wordt er veel aandacht besteeds aan het bewustworden en trainen van de zintuigen. Zo leren de kids hoe ze hun zintuigen kunnen ontwikkelen, herkennen en toepassen. Dit is niet alleen handig in het bos maar ook in het dagelijkse leven buiten het bos. Ook leren ze hoe de natuur gebruikt kan worden om je creativiteit te uiten.
De lessen worden gegeven op een speelse, interactieve wijze en worden op de groep en het weer afgestemd. Wil je meer weten over de lessen? Lees dan verder via de roze button.
Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Racoon Survival
Fabrieksstraat 29
1749 AV Warmenhuizen
Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland
2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!
2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!