
Judoclub Randers de Geus
Terug naar het overzichtBij deze club Randers de Geus wordt judo, jiu-jitsu, aikido en karate-do gegeven in en om Alkmaar.
Lijkt het je wat, Judo? Er zijn veel kinderen die het superleuk vinden!
Randers de Geus heeft 7 locaties in en om Alkmaar: Broek op Langedijk, Alkmaar (Oudorp en Koedijk), Sint-Pancras, Heerhugowaard, Nieuwe Niedorp en ’t Veld
Hoewel judo een activiteit voor jong en oud is, zijn verreweg de meeste beoefenaars van deze sport onder de 14 jaar. Bij Randers de Geus nemen de jeugdjudolessen dan ook een prominente plaats in op het lesrooster. In alle vestigingen is het mogelijk om kennis te maken met het judo-spelletje.
Bedoeld als opvoedkundige methode staat het judo nog steeds bekend om de bijdrage die de sport biedt aan de ontwikkeling van kinderen.
De lessen zijn niet alleen goed voor de motorische ontwikkeling van de kinderen, ook leren zij samenwerken, omgaan met winst en verlies en worden zij spelenderwijs weerbaarder.
Het kwijt raken van energie, de structuur en discipline in de lessen: elk kind is uniek, maar het judo is voor iedereen geschikt.
Uiteraard leren de kinderen al vanaf het begin valbreken, veilig te stoeien en de eerste judoworpen.
De lessen staan onder leiding van gediplomeerde leraren met de hoogste lesbevoegdheid binnen de Judo Bond Nederland.
Randers de Geus Judoclub
Laan van Keulen 151
1827 KT Alkmaar
Openingstijden
Check de website voor de lestijden per vestiging!Prijs
€ 64 per kwartaalDeel deze tip:
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x leuk museum met kinderen
Geheime codes kraken, windkracht 10 weerstaan, je eigen brood bakken, indianen ontmoeten, een touw slaan, kunst maken, een ArcheoGame spelen en kogels hijsen… het kan allemaal in deze 11 gave musea in onze regio!
Lammetjes in de Kop van Noord-Holland
2025 | Lammetjes, als we die zien hebben wij meteen het voorjaar in ons hoofd, zo schattig! Wij proberen jullie altijd zo snel mogelijk op de hoogte te brengen van de plekken waar de eerste lammetjes te zien zijn!
Een dag vol avontuur in het Reddingmuseum – speciaal voor kids!
Ben jij klaar voor actie, avontuur en een flinke dosis spanning? In het Nationaal Reddingmuseum Dorus Rijkers stap je in de schoenen van een échte redder op zee! Dit museum in Den Helder is helemaal kidsproof en perfect voor kinderen tot 13 jaar. Hier mag je zelf ontdekken, spelen en uitproberen. Geen saaie vitrines, maar volop actie en avontuur!