Egboetswater
Midden in de polder geniet je van water, bos en weide en van de vele (water)vogels!
Egboetswater is gelegen ten noorden van Hauwert nabij Oostwoud. Natuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen in het Egboetswater. Hier regeert de rust. Het Egboetswater is een groen en waterrijk gebied dat weids is opgezet. Er is een ligweide met speelmogelijkheden en er is afmeergelegenheid voor boten.
Niet alleen kunt u hier heerlijk wandelen, fietsen, varen en vissen; u kunt ook deelnemen aan een van de excursies van IVN West-Friesland, die vanuit ‘het Egboetje’ worden georganiseerd. Kijk hiervoor in onze Uitagenda!
Kijk voor alle informatie op de website via de roze button.
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Speelpark deSwaan weer dagelijks open!
Vanaf 2 april is Speelpark deSwaan weer dagelijks open! Bij mooi weer eerder!
Leef je Uitmarkt – gratis entree Zuiderzeemuseum
Vanaf zaterdag 28 maart opent 't Zuiderzeedorp, voorheen buitenmuseum, zijn deuren weer!
Land van Fluwel weer open!
Op 21 maart kunnen we weer naar het Land van Fluwel met dit jaar een nieuwe familieschommel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Zo krijg jij je kids mee naar buiten!
Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.
Uittips voor de lente in de Kop van Noord-Holland!
’s Morgens is het weer lichter, de vogeltjes zingen en steeds vaker komt het zonnetje door…