
Herberg Jan in Heiloo
Herberg Jan heeft een gezellig speelhoek met een ballenbak. En heerlijke wijn voor papa en mama!
In Heiloo, vlakbij Alkmaar, zit het superleuke restaurant Herberg Jan. Het eten is super, de wijn heerlijk en voor de kids ook wat te doen. In het gezellig speelhoekje zit een heuse ballenbak!
En wist je dat als je geluk hebt, je jouw eigen ijsje mag maken in de ECHTE keuken van Herberg Jan, met een ECHTE kok?!
TIP: Combineer een boswandeling in het Heilooërbos met een heerlijk kopje thee of koffie van een echte Barista bij Herberg Jan! Of “Jan’s borrelplank”: een combinatie van warme en koude borrelhapjes!
Restaurant Herberg Jan
Kennemerstraatweg 97
1851 BB Heiloo
Openingstijden
Maandag t/m Zondag van 09:00 – 01:00Keuken 10:00 uur – 22:00 uur
Prijs
Kijk voor de actuele prijzen op de menukaart van Herberg Jan
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder
Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!
2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!