Restaurant Krelis
Restaurant en speeltuin op één plek tussen het Uitgeestermeer en het Zwaansmeer!
Restaurant Krelis ligt op Erfgoedpark de Hoop (een vakantiepark) tussen het Uitgeestermeer en het Zwaansmeer.
Het restaurant heeft een groot terras met uitzicht op de mooie speeltuin. Bij de speeltuin staan picknickbanken waar je heel handig met een QR code je bestelling kunt doen en die komen ze dan brengen. Super geregeld!
Je kunt vanaf Restaurant Krelis naar het Zwaansmeer lopen. Dit meer heeft een strandje waar je heerlijk kunt vertoeven.
Klik even door via de roze websitebutton voor meer info!
Restaurant Krelis
Lagendijk 33R
1911 MT Uitgeest
Openingstijden
woensdag t/m maandag 10:00 tot 23:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Knoest Eten & Drinken
Lekker eten en drinken met een speelparadijs voor kinderen voor de deur!
Eendracht in van Bleiswijk
Geniet van een lekker kopje koffie, terwijl je kind aan het spelen is in de speelhoek bij Van Bleiswijk!
De Eendracht in ’t IJkgebouw
De Eendracht in 't IJkgebouw is een ontzettend fijn kindvriendelijk restaurant in Alkmaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Egeltjes van eierkoeken mmm
Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!
Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn
Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.