Rondvaart Enkhuizen
Kijk je ogen uit tijdens een rondvaart door de prachtige wateren van Enkhuizen.
Laat je varen door de robuuste sloep van Rondvaart Enkhuizen.
Tijdens de rondvaart heb je het mooiste zicht op de stadsboerderijen, werkplaatsen, buitenverblijven, theehuisjes en andere leuke bezienswaardigheden. Ook kun je aan boord een drankje bestellen.
De rondvaart duurt ongeveer drie kwartier. Ieder uur vertrekt er een boot van 11:00 tot 17:00.
Voor meer informatie over Rondvaart Enkhuizen, klik je op de roze button.
Rondvaart Enkhuizen
Oude Gracht 1
1601 RD Enkhuizen
Openingstijden
Van 1 april tot en met 30 september:Dinsdag tot en met zondag van 11:00 tot 17:00 ieder uur een afvaart.
Prijs
Kinderen tot en met 3 jaar: Gratis4 jaar en ouder: €7,50
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Dagje bij de Boer dag!
Wil jij alles weten over koeien, de boerderij en het boerenleven? Kom naar Dagje bij de Boer Dag!
Speelpark deSwaan weer dagelijks open!
Vanaf 2 april is Speelpark deSwaan weer dagelijks open!
UPfest
Water, spelen & ontdekken in de Grote Kerk Alkmaar op zondag 12 april. Gratis festival!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x gratis speelbossen en natuurspeeltuinen
Als het zonnetje schijnt, wil je natuurlijk lekker naar buiten! Hieronder vind je een overzicht met gratis natuurspeeltuinen en speelbossen in de Kop van Noord-Holland. De kids kunnen hier klimmen, klauteren, ravotten en lekker vies worden.
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Lammetjes in de Kop van Noord-Holland
2026 | Lammetjes, als we die zien hebben wij meteen het voorjaar in ons hoofd, zo schattig! Wij proberen jullie altijd zo snel mogelijk op de hoogte te brengen van de plekken waar de eerste lammetjes te zien zijn!