Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ouder-kind skeelerles!

Samen met je papa, mama, opa of oma op skeelerles? Hoe leuk is dat! De Ouder-Kind lessen van In Balans!

Op de zaterdagochtenden, woensdagmiddagen, vrijdagmiddagen en -avonden kun je in het voorjaar ook samen met pappa, mamma, verzorgers, opa’s, oma’s, etc. komen skeeleren. Met het hele gezin op dezelfde dag en tijd skeeleren, maar wel in aparte groepen; leuk toch?!

De lessen op deze ‘combitijden’ zijn bedoeld voor de jeugd (6-12 jaar) en volwassenen. De ouder-kind cursussen bestaan uit 5 lessen van één uur.

Wil je zelf op skeelerles (zonder je ouders), dat kan ook! Kijk maar even bij de skeelerles van In Balans. Op 27 mei starten de lessen weer!

Schaats- en skeelerschool In Balans

Terborchlaan 301

1816 MH Alkmaar

Openingstijden

In het voorjaar op de zaterdagochtenden, woensdagmiddagen, vrijdagmiddagen en -avonden

Prijs € 39,50 (volw), 32,50 (jeugd weekend), 27,50 (jeugd wkdagen) voor 5 lessen incl. entree
Mail direct

Mail direct naar Schaats- en skeelerschool In Balans

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x museum met peuter of kleuter

Ben je zelf gek op musea, dan wil je waarschijnlijk ook graag zo snel mogelijk met je peuter naar het museum... Maar dan vraag je je misschien af, welke musea geschikt zijn voor peuters en kleuters in Noord-Holland. Wij zochten het voor je uit, en we mogen onszelf gelukkig prijzen, onze regio heeft heel veel te bieden voor kleine ontdekkingsreizigers! Peuters en kleuters betalen vaak geen entree, waardoor een uitje naar het museum ook al snel budgetproof is!

Naar Texel met kids!

Stap de boot op en ontdek Texel! Het eiland is perfect voor een dagje uit, dat kan heel makkelijk vanuit onze regio. Je kunt er heerlijk genieten van de natuur, maar ook onwijs veel zien en doen! Wat ons betreft is Texel helemaal kidsproof!

6x Leukste zwembad voor peuter en kleuters

We hebben zwembaden genoeg in Noord-Holland, maar waar vind je nu die fijne zwembaden waar je als ouder ook rustig bij het peuterbad kunt zitten?

6 x de állergrootste speeltuinen in de Kop van Noord-Holland!

De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons zijn heel vaak in beweging! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen.