Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ouder-kind skeelerles!

Samen met je papa, mama, opa of oma op skeelerles? Hoe leuk is dat! De Ouder-Kind lessen van In Balans!

Op de zaterdagochtenden, woensdagmiddagen, vrijdagmiddagen en -avonden kun je in het voorjaar ook samen met pappa, mamma, verzorgers, opa’s, oma’s, etc. komen skeeleren. Met het hele gezin op dezelfde dag en tijd skeeleren, maar wel in aparte groepen; leuk toch?!

De lessen op deze ‘combitijden’ zijn bedoeld voor de jeugd (6-12 jaar) en volwassenen. De ouder-kind cursussen bestaan uit 5 lessen van één uur.

Wil je zelf op skeelerles (zonder je ouders), dat kan ook! Kijk maar even bij de skeelerles van In Balans. Op 27 mei starten de lessen weer!

Schaats- en skeelerschool In Balans

Terborchlaan 301

1816 MH Alkmaar

Openingstijden

In het voorjaar op de zaterdagochtenden, woensdagmiddagen, vrijdagmiddagen en -avonden

Prijs € 39,50 (volw), 32,50 (jeugd weekend), 27,50 (jeugd wkdagen) voor 5 lessen incl. entree
Mail direct

Mail direct naar Schaats- en skeelerschool In Balans

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

NIEUW: Play Kinetix – Interactief gamepark!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Versier je pannenkoek en maak een dier

Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!

Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn

Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!

Egeltjes van eierkoeken mmm

Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!

Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.

Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.