
Schaatsen bij De Meent
Schaatsen in de voorjaarsvakantie bij IJsbaan De Meent, Wintersport in eigen land!
Ga deze voorjaarsvakantie lekker schaatsen en geniet van plezier in de buitenlucht voor jong & oud. IJsbaan De Meent is elke dag geopend.
Is jouw kindje nog wat onwennig op het ijs? Voor de beginnende schaatsertjes zijn er schaatshulpjes beschikbaar. Naast de baan staan diverse rekjes. Speciaal voor kinderen tot een jaar of 8 zijn er vrolijk gekleurde stoeltjes en blauwe dolfijntjes. Hier kunnen ze eventueel ook even op zitten terwijl ze lekker voortgeduwd worden over het ijs!
Van maandag- tot en met vrijdagmiddag is er ruimte voor discoschaatsen in de ijshal. En op vrijdagmiddag zet De Meent het populaire Alkmaars IJsplein op. Op deze vrijdagmiddag is van alles mogelijk. Je mag een eigen sleetje meenemen en Alkmaar Sport biedt heel veel spelletjes aan op het ijs.
Kijk voor meer informatie, de openingstijden of de tarieven op de roze websitebutton.
TIP: Wist je dat je je tickets ook online kunt kopen? Zo loop je fluitend langs de rij bij de kassa. Online gekochte tickets hebben geen vaste datum en zijn 12 maanden geldig.
Sportcomplex De Meent
Terborchlaan 301
1816 MH Alkmaar
Openingstijden
elke dag open in de voorjaarsvakantiePrijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Combi van klimmen en zwemmen deze zomervakantie!
Vrij spelen, klimmen en zwemmen bij Outdoorpark Alkmaar en zwembad Hoornse Vaart in Alkmaar deze zomer!
Zomer bij Huis van Hilde
Reis door de geschiedenis in één zomer bij Huis van Hilde in Castricum tijdens de zomervakantie!
Naar de Art Summer School in de zomervakantie
Beleef met het hele gezin een creatief avontuur deze zomervakantie in het Stedelijk Museum Alkmaar.Blogs & inspiratie
Alle blogs
NIEUW: Marine van Nu
We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)